Dvořák František (Přelouč 1862 – 1927 Praha)
Matka s dítětem, signováno vpravo dole Fr. Dvořák, olej/plátno fixované na kartonu, 51,5 x 73 cm, poškozeno (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |